Covid-19 Informacja dla Uczestników

Serdecznie witamy Uczestników tradycyjnego spotkania miłośników endodoncji Pulp Fiction Endo Meeting 2021. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, będziemy mogli gościć Państwa ponownie w Hotelu Best Western Premier w Krakowie, jednak musimy wziąć pod uwagę obecność utrudnień epidemiologicznych. Pamiętając o ich istnieniu prosimy Państwa o uwzględnienie tych okoliczności w planowaniu własnej aktywności podczas kongresu. 

Pulp Fiction Endo Meeting zgromadzi kilkaset osób z różnych stron kraju, a także gości zagranicznych, tak więc w obliczu narastającej IV fali pandemii zachowanie możliwie najszerszych zasad bezpieczeństwa jest oczywistą koniecznością. 

    Zdecydowanie preferujemy obecność osób dysponujących paszportem covidowym lub posiadających inne poświadczenie na:

  1. przyjęcie pełnej dawki szczepionki przeciw COVID,
  2. negatywny wynik testu na obecność koronawirusa (ważny przez 48h),
  3. przebycie choroby i ozdrowienie po COVID-19 (Certyfikat ozdrowienia ważny od 11 do 180 dnia od uzyskania pozytywnego wyniku testu).

Aby usprawnić rejestrację Państwa przed wykładami prosimy o przesłanie mailem na adres: marzena@profident.pl QR-kodu. Wszystkie dane na ten temat znajdują się w Unijnym Certyfikacie COVID (UCC), który można pobrać z Indywidualnego Konta Pacjenta (IKP) ze strony: pacjent.gov.pl

Jeśli ktoś nie będzie mógł wysłać zaświadczenia mailem albo będzie miał aktualny negatywny test prosimy o posiadanie zaświadczenia przy Sobie i okazanie podczas rejestracji.

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź niejasności bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: Pani Marzena Krzeszowska marzena@profident.pl tel. 41 3417273

Mamy nadzieję, że wszyscy ze zrozumieniem potraktujemy wynikające z dbałości o wspólne bezpieczeństwo powyżej wyrażone sugestie. 

Spotkanie Pulp Fiction odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego określonych w odpowiednich przepisach. Rozumiemy, że dla osób wykonujących zawody medyczne są one oczywiste, a tylko dla formalności przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowania odstępu itp. Odpowiednie środki ochrony osobistej będą dostępne w różnych miejscach Hotelu Best Western Premier (także przed wejściem do sali wykładowej). Maseczki ochronne będą również dostępne w Recepcji Kongresu.

 

Przepraszając za niedogodność i dziękując za wyrozumiałość

Miłego, bezpiecznego i satysfakcjonującego pobytu życzy

Zespół organizacyjny firmy PROFIDENT  

W celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o wypełnienie poniższego oświadczenia.