Dr Eugen Buga

03-06.12.21
Kraków

Dr Buga jest specjalistą w dziedzinie zaawansowanej endodoncji mikroskopowej i nowoczesnych technik stomatologicznych, praktykującym w prywatnym gabinecie w Kiszyniowie w Mołdawii. Państwowy Uniwersytet Medyczny i Farmaceutyczny ukończył z wyróżnieniem. Od tamtej pory nie przestaje się doskonalić zawodowo – pomyślnie ukończył liczne szkolenia i kursy z dziedziny endodoncji. W roku 2016 został zwycięzcą międzynarodowego konkursu endodontycznego „Zerodonto International Endodontic Contest”. (juror: Arnaldo Castelucci).

Dr Buga jest wykładowcą działającym czynnie w kraju i za granicą. Prowadzi kursy praktyczne, w ramach których przekazuje uczestnikom sekrety zaawansowanych technik endodontycznych pomagających stawiać czoła zakrzywionym kanałom korzeniowym oraz powtórnemu leczeniu endodontycznemu trudnych przypadków klinicznych, wyjawia również tajniki endodoncji minimalnie inwazyjnej.

Eugen Buga jest autorem programu „One on One”, formy indywidualnego praktycznego szkolenia endodontycznego, w którym jak dotąd wzięło udział ponad 25 uczestników z 17 państw.