Prof. Marga Ree

Prof. Marga Ree uzyskała swój stopień naukowy na Uniwersytecie Amsterdamskim w 1979 roku. Przez kolejne pięć lat była pracownikiem wydziału endodontycznego i pedodontycznego oraz klinicznym nauczycielem w centralnej klinice dentystycznej na Uniwersytecie Amsterdamskim.

Zobacz więcej

Dr Olga Zemliakova

Endodonta, Specjalista w kompleksowym leczeniu endodontycznym i chirurgii wierzchołkowej. W 2008 roku ukończyła Państwowy Uniwersytet Medyczny we Władywostoku (VSMU).

Zobacz więcej

Dr Marzena Biegańska – Rak

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Expert najnowszych technik leczenia kanałowego oraz kompleksowego leczenia ortodontyczego z wykorzystaniem nakładek Invisalign.

Zobacz więcej

Dr Francesco Maggiore

Dr Francesco Maggiore jest absolwentem Szkoły Stomatologii Uniwersytetu Rzymskiego „La Sapienza”. W 1999 roku ukończył Studia Podyplomowe z Endodoncji i Mikrochirurgii Endodontycznej uzyskując tytuł C.A.G.S. w Endodoncji (Certificate of Advanced Graduate Study) na University of Pennsylvania, School of Dental Medicine, Filadelfia, Pensylwania, USA.

Zobacz więcej

Dr Ahmed Alwaidh

Prowadził wiele warsztatów i wykładów zarówno w kraju jak i za granicą, na kursach prywatnych, jak i na konferencjach międzynarodowych w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zobacz więcej

Dr Waleed Kurdi

Wieloletnie doświadczenie jako klinicysta, badacz i wykładowca w opracowywaniu strategii i wytycznych w leczeniu kanałowym i higieny jamy ustnej wykładowca i kierownika zespołu Endo-Dam Team przez ponad 2 lata

Zobacz więcej

Dr Agnieszka Wąsewicz

Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Droga zawodowa od początku j Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z nowoczesną endodoncją.

Zobacz więcej

Dr Tomasz Zbożeń

Dr Tomasz Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 2005 r. Prowadzi warsztaty z zakresu endodoncji oraz praktycznego wykorzystania komputerowej nawigacji implantologicznej

Zobacz więcej

Dr Michał Sobczak

Ukończył studia stomatologiczne w 2000 roku na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, gdzie do 2007 roku pracował jako asystent w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej. W tym czasie uzyskał specjalizację ze stomatologii dziecięcej (2005 r.), oraz obronił pracę doktorską (2007 r.) poświęconą urazowym złamaniom koron stałych zębów siecznych u dzieci.

Zobacz więcej

Dr Jerzy Zbożeń

Lek. stom. Jerzy Zbożeń ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1980 r. Kilka lat później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zainteresowania: endodoncja, mikrochirurgia. implantologia.

Zobacz więcej

Dr Guillaume Jouanny

Studiował na Uniwersytecie Paris Descartes. W latach 2008-2012 praktykował stomatologię ogólną i endodoncję w prywatnej praktyce. W latach 2010-2012 był asystentem klinicznym na tym samym Uniwersytecie w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. W 2012 roku specjalizował się w endodoncji na Uniwersytecie w Filadelfii. Od 2015 roku praktykuje endodoncję w Paryżu w prywatnej praktyce. Nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Paris Descartes.

Zobacz więcej

Dr Maciej Czerwiński

Dr Maciej Czerwiński – Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2009 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną w Toruniu. Od 2013 roku miłośnik stomatologii mikroskopowej. Założyciel grupy i twórca sekwencji Success Stairs. Microscope Dentistry dotyczącej zaawansowanej odbudowy zębów z wykorzystaniem mikroskopu oraz koferdamu. Od 2016 roku aktywny członek grupy Tomorrow Tooth zrzeszającej Stomatologów z całego świata. Prowadzi szkolenia w Polsce i za granicą dotyczące sekwencji Success Stairs.